Hakkımızda

Mtf Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak Ekim 2003’ten beri, müşterilerimize elementer, sağlık, hayat ve bireysel emeklilik branşlarında aracılık ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketlerinden AXA SİGORTA ile çözüm ortaklığı yaparak, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ile nitelikli ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak, nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için sigorta şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktayız. 

Amacımız kişi ve kurumların değişen ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği uygun çözümlerle, sadık müşteri anlayışını yaratarak, çağdaş ve güvenilir hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz ise her zaman optimum müşteri memnuniyetini yaratmak ve sürekli kılmak olmuştur. Müşteriyi zorlamadan yönlendirmek, müşteri istek ve şikayetlerine dönük öncelikli çözümler bulmak, bütçeye ve ihtiyaca uygun fiyatlandırma, bilgilendirme, hizmet kalitesi, güvenlik konularında gerekli hassasiyeti göstermek satış sonrası hizmet ve hasar anında destek ile her zaman sigortalılarımızın yanındayız.

Bizim için en büyük başarı saygın, dürüst ve referans olarak gösterilen bir sigorta acentesi olmaktır.